Numer referencyjny
109411/2019

Stażysta w Zespole Projektów

Oferta ważna do
2019-07-03
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

Benefit Systems SA
POZNAJ NAS Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad milion Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport. Benefit Systems w Polsce i na świecie Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart Benefit Systems posiada oddziały w Warszawie, Łomży, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Katowicach Program MultiSport jest rozwijany z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych Do grupy Klientów spółki Benefit Systems należy obecnie ponad 13 000 firm i instytucji zatrudniających ponad 3,3 mln pracowników A na co dzień... Wspieramy ludzi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia Pomagamy pracownikom w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym Budujemy efektywne i kompleksowe programy motywujące (przede wszystkim wspierające aktywny styl życia), które oszczędzają wiele cennego czasu naszym Klientom Jako jedna z wiodących firm oferujących autorskie programy dla pracowników, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta Posiadamy rozbudowaną sieć sprawdzonych Partnerów w całej Polsce Nagrody i wyróżnienia dla Benefit Systems „BCorp” – w 2018 roku Benefit Systems (jako pierwsza spółka publiczna w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyna obecnie firma z polskim rodowodem), dołącza do międzynarodowej społeczności B Corp, czyli firm określanych mianem „najlepszych dla świata”. „Solidny Pracodawca 2018” – spółka doceniona jako rzetelny i rozwojowy pracodawca „Giełdowa Spółka Roku 2018” – 3 miejsce w kategorii ,,Perspektywy rozwoju” oraz 7 miejsce w głównym rankingu giełdowych spółek roku 2017 „Spółka roku z mWIG40” – wyróżnienie przez redakcję „Parkietu” dla najlepszych spółek oraz instytucji i osobowości rynku kapitałowego „Najlepszy Pracodawca 2017” - indywidualne plany rozwoju, opieka zdrowotna, wsparcie finansowe w edukacji i wolontariat pracowniczy – to tylko niektóre z czynników, dzięki którym Benefit Systems został uznany za jednego z Najlepszych Pracodawców 2017 w największym i najbardziej prestiżowym badaniu AON Hewitt „Diamenty Forbes 2017” – Benefit Systems zajął 15 miejsce w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2017 dla najlepszych spółek z województwa mazowieckiego.

Oferujemy:

  • Zapraszamy Cię do odbycia wakacyjnego stażu w naszej drużynie
  • Pracujemy tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego
  • Możesz przychodzić w trampkach – nie zakrawatujemy Cię!
  • Otrzymasz wynagrodzenie za wakacyjny trening w naszej drużynie ????
  • Jeśli chcesz poznać fajną kulturę biznesową, która zapewni Ci zrównoważony lifestyle i możliwość zdobycia pierwszych szlifów zawodowych w dobrej atmosferze – DOBRZE TRAFIŁEŚ/-AŚ!
  • Na co dzień otrzymasz dostęp do wielu naszych benefitów :) oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w bardzo szybko rozwijającym i zmieniającym się środowisku
  • Otrzymasz dostęp do Karty MultiSport oraz Benefit Lunch
  • Twój poziom energii będzie stale uzupełniany aromatyczną kawą i zieloną herbatą, owocami w biurze, a na większy głód mamy kanapki i lunche w porze pracy :)

Brzmi dobrze? Dołącz do nas :)

Wymagania

  • Na ROZGRZEWKĘ mamy do Ciebie kilka pytań:
  • Nie masz jeszcze doświadczenia na miarę eksperta, ale interesują Cię wsparcie w organizacji i administracyjnej obsłudze projektów?
  • Kreatywność i dobre organizacja to Twoja silna strona?
  • Widzisz literówkę w naszym ogłoszeniu?
  • Komunikacja z nowymi osobami nie stanowi dla Ciebie bariery?
  • Wiesz czym jest Program Multisport i chciałbyś wziąć udział w jego rozwoju?
  • W pracy (i nie tylko :)) kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?
  • Przez większość okresu wakacyjnego jesteś dyspozycyjny/-a około 40 godzin w tygodniu?
  • Interesujesz się zdrowym, aktywnym trybem życia?
  • Jesteś gotowy/-a na podjęcie wakacyjnego wyzwania?
  • Czujesz, że jesteś idealnym zawodnikiem?

Zadania

  • START
  • Przez okres stażu dostarczymy Ci niezbędną wiedzę do efektywnej pracy oraz pokażemy Ci naszą strategię gry
  • Dołączysz do zespołu prowadzącego projekty dla Partnerów Programu MultiSport
  • Wdrożymy Cię w naszą technologię oraz zaangażujemy w tworzeniu nowych rozwiązań 😊
  • Twoim zadaniem będzie wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących zadań i prowadzonych projektów
  • Jeśli jesteś gotowy/-a podjąć wyzwanie i przyłączyć się do Nas - czytaj dalej :)