Numer referencyjny
109403/2019

Prawnik w Biurze Organizacyjno-Prawnym

Oferta ważna do
2019-07-03
Branża
Administracja państwowa
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Słupia Wielka k. Poznania
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych
Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych (COBORU) w Słupi Wielkiej k. Poznania jest agencją wykonawczą zajmującą się badaniem i rejestracją nowych odmian roślin oraz przyznawaniem wyłącznego prawa do wyhodowanej albo odkrytej odmiany roślin.

Osoba na tym stanowisku  będzie odpowiadać za wsparcie działu prawnego w procesie gromadzenia i pozyskiwania informacji niezbędnych do prowadzenia spraw prawnych  w centrali agencji wykonawczej. Ponadto sporządzać będzie niektóre dokumenty prawne jednostki.

List motywacyjny oraz życiorys (CV) wraz z kopią posiadanych dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań i klauzulą: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji” należy nadesłać na adres m.janiszewska@coboru.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. COBORU zastrzega sobie prawo do sprawdzenia wiedzy kandydatów do pracy.

Wymagania

  • 1. Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • 2. Znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa pracy, o ochronie danych osobowych,
  • 3. Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • 4. Znajomość obsługi komputera – pakiet Office, programy prawnicze,
  • 5. Dobra organizacja pracy własnej,
  • 6. Umiejętność pracy w zespole,
  • 7. Dobre umiejętności komunikatywne i interpersonalne.

Zadania

  • 1. przygotowywanie opinii i porad prawnych w sprawach stosowania prawa w jednostce,
  • 2. analiza pod względem formalno-prawnym umów i porozumień zawieranych przez dyrektora COBORU,
  • 3. opracowywanie pełnomocnictw, upoważnień i zarządzeń dyrektora COBORU,
  • 4. administrowanie i rejestracja zarządzeń oraz decyzji dyrektora COBORU,
  • 5. prowadzenie niektórych spraw pracowniczych,
  • 6. realizacja zadań z zakresu danych osobowych i informacji publicznej.