Numer referencyjny
109398/2019

Konsultant Handlowy – Office Manager

Oferta ważna do
2019-07-03
Wysokość wynagrodzenia
4500
Branża
Energetyka/Gazownictwo
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Paweł Szczeciak
Adres e-mail
pawel.szczeciak@electrotile.com
Telefon
603860117

Pracodawca

Electrotile
Electrotile innowacyjna spółka na rynku innowacji w fotowoltaice rozbudowuje zespół sprzedażowy w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta Handlowego. Firma koncentruje swoje działania na perspektywicznym i dynamicznie rynku jakim jest Fotowoltaika. Oprócz instalacji pracujemy nad własnymi produktami oraz rozwijamy produkcję. Jeśli chcesz brać udział w transformacji energetycznej oraz uczestniczyć w rodzącym się rynku źródeł odnawialnych zapraszamy do współpracy.

Oferujemy:

• dobrze sprzedające się produkty (2 krotny wzrost rynku w 2019)

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

• atrakcyjne warunki prowizji – BEZ GÓRNEGO LIMITU W WYSKOKOŚCI MIESIĘCNEJ PROWIZJI

• pracę z nowoczesnymi narzędziami CRM

• wiedzę o Fotowolotaice bez ograniczeń

• elastyczny czas pracy

• możliwość udziału w innowacyjnych pracach badawczych

• możliwości awansu i rozwoju zawodowego

• świetną atmosferę i dobrą kawę – bez limitów

Zakres obowiązków:

• Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy

• Telefoniczne Umawianie spotkań handlowych

• Obsługa i budowanie bazy danych klientów

• Udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej

• Ścisła współpraca z działem sprzedaży

• Raportowanie w CRM

• Dbanie o dobry wizerunek firmy

• Profesjonalna i kompleksowa obsługa nowych klientów

• Zarządzanie dokumentacją biura

Wykształcenie, widza i umiejętności, doświadczenie:

• Wykształcenie minimum średnie

• Znajomości obsługi komputera

• Znajomości pakietu biurowego Microsoft Office

• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu Kluczowe kompetencje:

• Pozytywne nastawienie do pracy

• Umiejętność zainteresowania rozmową i rzeczowego przedstawienia oferty

• Wysoka kultura osobista

• Rozwijanie siebie

• Radzenie sobie ze zmianami i nowymi sytuacjami

• Budowanie relacji ze współpracownikami

Wymagania

  • Komunikatywność i chęć do uczenia się

Zadania

  • Prowadzenie biura i umawianie spotkań handlowych