Numer referencyjny
109392/2019

Marketing & Sales Trainee

Oferta ważna do
2019-06-29
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Chcesz z rozmachem rozpocząć swoją karierę zawodową?
Pragniesz poznać pracę w agencji marketingowej od kuchni?
Poszukujemy właśnie Marketing/Sales Trainee, więc z nami jest to możliwe!

Co na Ciebie czeka?

  • odpowiednie wdrożenie;
  • realizowanie zadań związanych z generowaniem leadów;
  • zbieranie informacji na temat potencjalnych klientów;
  • merytoryczne wsparcie doświadczonych profesjonalistów podczas każdego etapu praktyk;
  • zdobycie doświadczenia w pracy z agencją marketingową.

Więc jeśli:

  • potrafisz zrobić dobry research;
  • umiesz pracować zgodnie z wytycznymi;
  • masz możliwość odbycia 3 miesięcznych praktyk w wymiarze min. 12h tygodniowo…

 … to sprawdź co otrzymasz w zamian:

  • elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej w wybrane dni;
  • satysfakcję z dobrze wykonanej pracy;
  • przyjazną atmosferę oraz współpracę z ludźmi, którzy tworzą z pasją;
  • potwierdzenie zdobycia doświadczenia przez referencje;
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk.

 Dołącz do nas, aplikuj na kariera@conture.pl