Numer referencyjny
109386/2019

Junior Marketing Specialist

Oferta ważna do
2019-06-20
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Anna Moskwa
Adres e-mail
moskwa.anna@whitestar-realestate.com
Telefon
022/5645200

Plik załącznika

Pracodawca

White Star Real Estate Sp. z o.o.
Jako firma White Star Real Estate Sp. z o.o. jesteśmy wiodącym deweloperem na rynku nieruchomości biurowych, magazynowych, handlowych i mieszkaniowych. Zajmujemy się nieruchomościami w Europie Środkowej i Wschodniej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności poprzez udział w ciekawych projektach
  • Pracę w przyjaznym środowisku, wśród ludzi nastawionych na rozwój i budowanie pozytywnych relacji
  • Szkolenia
  • Nowoczesne biuro tuż nad Wisłą
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i pyszne owoce

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prosimy, prześlij swoje CV w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

Wymagania

  • • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • • Umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • • Kreatywność i chęć twórczego działania
  • • Dobra znajomości programów pakietu MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz PR-em.

Zadania

  • • Wsparcie w zakresie komunikacji realizowanych projektów
  • • Opracowywanie treści materiałów reklamowych
  • • Koordynowanie działań marketingowych
  • • Współpraca z podwykonawcami
  • • Przygotowywanie prezentacji
  • • Analiza rynku, nowych rozwiązań i narzędzi marketingowych