Numer referencyjny
109385/2019

Praktykant/ka - Dział Prawny

Oferta ważna do
2019-06-29
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Preferowane kierunki
Prawo

Kontakt

Opiekun
Martyna Pawul
Adres e-mail
praktyki@budimex.pl
Telefon
517125040

Pracodawca

Budimex S.A.
Jesteśmy jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - inicjatywy utworzonej w sierpniu 2010 r. skupiającej największych generalnych wykonawców w Polsce. Więcej informacji: www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl

Praktykant/ka w Dziale Prawnym

Miejsce pracy: Warszawa

Do Twoich zadań należeć będzie:

• przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem radców prawnych

• analiza orzecznictwa i literatury prawniczej na ww. potrzeby

Od kandydatów oczekujemy:

• ukończonych studiów na kierunku prawo min. III rok

• doświadczenia na stanowisku paralegal

• znajomości podstaw prawa cywilnego i KP

Wymagania

  • • ukończonych studiów na kierunku prawo min. III rok • doświadczenia na stanowisku paralegal • znajomości podstaw prawa cywilnego i KP

Zadania

  • • przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem radców prawnych • analiza orzecznictwa i literatury prawniczej na ww. potrzeby