Numer referencyjny
MBZR/01/05/SWPS

Reaserch assistant

Oferta ważna do
2019-06-29
Branża
IT - administracja/bezpieczeństwo
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Jan Brynczak
Adres e-mail
kontakt@mbazaar.pl
Telefon
221004633

Pracodawca

Mac For Hire sp. z o.o.
Jednym z najbardziej odczuwalnych kosztów dla małych i średnich firm, szczególnie w fazie wczesnego rozwoju, jest koszt sprzętu IT. Niezbędne narzędzia dla pracowników, takie jak telefony, tablety czy komputery wymagają znacznych inwestycji „z góry” i ponoszenia stałych kosztów bieżącej eksploatacji. Właśnie dlatego model Hardware as a Service (HaaS) staje się coraz bardziej popularny. Zamiast wprost kupować urządzenia lub je leasingować, niezbędne rozwiązania sprzętowe mogą zostać "wypożyczone" przez dostawcę IT za stałą, z góry znaną miesięczną opłatą. Dzięki temu małe i średnie firmy uzyskują pełną zdolność operacyjną, której potrzebują by budować wartość swojego biznesu, ale przy zdecydowanie niższych i przewidywalnych kosztach stałych!

Dołącz do naszego zespołu podczas stażu na stanowisku Research Assistant. Do twoich obowiązków będzie należało min.:

- analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego

- selekcja i typowanie potencjalnych klientów

- budowa bazy kontaktowej

- pozyskiwanie bezpośrednich kontaktów do decydentów w obszarze oferty firmy przy użyciu nowoczesnych narzędzi

Oferujemy możliwość dołączenia do nietuzinkowego zespołu w atrakcyjnym miejscu pracy na Mokotowie, oraz budowania kompetencji organizacyjnych, projektowych i sprzedażowych w jednym z najbardziej atrakcyjnych i rozwojowych segmentów rynku. Najlepszym dajemy możliwość dołączenia na stałe do zespołu po zakończeniu stażu. Zgłoszenia poprzez email z załączonym CV w języku angielskim.

Wymagania

  • Indywidualne predyspozycje; Komunikatywność; Otwartość poznawcza; Język angielski na poziomie B1

Zadania

  • Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego; Selekcja i typowanie potencjalnych klientów; Budowa bazy kontaktowej; Pozyskiwanie bezpośrednich kontaktów do decydentów w obszarze oferty firmy przy użyciu nowoczesnych narzędzi