Numer referencyjny
1122582

Asystent w dziale Customer Care z j. niemieckim

Oferta ważna do
2019-06-27
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karol Karol
Adres e-mail
rulak@hays-response.pl
Telefon
225 845 650

Pracodawca

Hays Poland Sp. z o. o.
Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 245 biur w 33 krajach. W Polsce firma Hays działa od 2002 roku i obecnie ma biura w 8 miastach w całej Polsce. Nasi kandydaci mają możliwość rozwoju zawodowego wybierając ofertę dopasowaną do swoich potrzeb w ramach pracy stałej, tymczasowej lub na kontrakt.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale Customer Care z językiem niemieckim

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie działu Customer Care w codziennych czynnościach,
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP,
  • rejestracja zwrotów, sporządzanie raportów i analiz,
  • odpowiadanie na zapytania Klientów w języku niemieckim
  • kontakt z innymi departamentami firmy.

Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

  • zaawansowanej znajomości języka niemieckiego oraz języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • skrupulatności, dbałości o szczegóły, a także proaktywnej postawy.

UWAGA: oferta pracy na okres 6-9 miesięcy

Firma oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowej korporacji. Lokalizacja: Warszawa, Centrum

Wymagania

  • Język niemiecki na poziomie min. B2
  • Język angielski na poziomie min. B2

Zadania

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP