Numer referencyjny
KNM/05/19

Pracownik Infolinii (połączenia przychodzące)

Oferta ważna do
2019-06-29
Wysokość wynagrodzenia
16 brutto/h
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki
Audyt psychologiczny i zarządzanie zmianą

Kontakt

Opiekun
Patrycja Łojewska
Adres e-mail
HROTempsTeam@Veritahr.com
Telefon
+48 22 264 36 42

Plik załącznika

Pracodawca

HRO Personnel Sp. z o.o.
HRO Personnel, to wyspecjalizowana grupa profesjonalistów dostarczająca klientom najwyższej jakości usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu kadrowo-płacowego, outsourcingu personelu i pracy tymczasowej. Fachowa wiedza na temat rynku pracy, znajomość różnych branż, a także szybkość działania sprawiają, że nasi konsultanci oferują usługi dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw z niemal każdego sektora gospodarki, pozwalając naszym klientom być zawsze krok przed konkurencją.

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Infolinii (połączenia przychodzące)

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Obowiązki:

• Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących;

• Obsługa wiadomości mailowych;

• Wprowadzanie zamówień do systemu;

• Czynności pomocnicze w biurze. Wymagania:

• Znajomość obsługi komputera;

• Zaangażowanie w realizacji postawionych celów;

• Wysoka kultura osobista;

• Dyspozycyjność. Oferujemy:

• Zatrudnienie od zaraz do października w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością przedłużenia);

• Stawkę godzinową 16 zł brutto;

• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/349893

Wymagania

  • • Znajomość obsługi komputera; • Zaangażowanie w realizacji postawionych celów; • Wysoka kultura osobista; • Dyspozycyjność

Zadania

  • • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących; • Obsługa wiadomości mailowych; • Wprowadzanie zamówień do systemu; • Czynności pomocnicze w biurze.