Numer referencyjny
1900033Q

Stażysta w dziale PR

Oferta ważna do
2019-06-21
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Henkel Polska sp. z o.o.
Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 140 tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii). Henkel posiada główną centralę w Düsseldorfie w Niemczech i działa na ponad 120 rynkach na całym świecie zatrudniając około 50 tysięcy pracowników. W Polsce firma działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech sektorach biznesowych. Poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 4 ośrodki produkcyjne . Zatrudnia blisko 1000 osób.

Program Rozwojowy w Dziale Komunikacji Korporacyjnej

HENKEL IS FOR THOSE WHO STEP UP. DO YOU?

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Twoja rola

◾Dwuletni płatny staż z możliwością stałej współpracy

◾Tworzenie komunikatów prasowych i artykułów do wewnętrznych mediów (intranet, system wewnętrznej TV)

◾Prowadzenie i tworzenie komunikacji w mediach społecznościowych

◾Współtworzenie i realizacja kampanii komunikacyjnych

◾Organizacja spotkań i eventów wewnętrznych i zewnętrznych

◾Kontrola budżetu oraz obsługa umów, płatności i faktur w wewnętrznych systemach płatniczych

◾Wsparcie działu w realizacji innych projektów, w tym o charakterze CSR Twoje umiejętności

◾Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów

◾Biegłość w świecie mediów społecznościowych (w tym Twitter, LinkedIn)

◾Łatwość tworzenia contentu i kreatywność

◾Umiejętność pracy w zespole

◾Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

◾Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i wysokie umiejętności organizacyjne

◾Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

◾Mile widziane doświadczenie w agencji PR lub w dziale komunikacji korporacyjnej

Wymagania

  • ◾Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów
  • ◾Biegłość w świecie mediów społecznościowych (w tym Twitter, LinkedIn)
  • ◾Łatwość tworzenia contentu
  • ◾Umiejętność pracy w zespole
  • ◾Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • ◾Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i wysokie umiejętności organizacyjne
  • ◾Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • ◾Mile widziane doświadczenie w agencji PR lub w dziale komunikacji korporacyjnej

Zadania

  • ◾Dwuletni płatny staż z możliwością stałej współpracy
  • ◾Tworzenie komunikatów prasowych i artykułów do wewnętrznych mediów (intranet, system wewnętrznej TV)
  • ◾Prowadzenie i tworzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • ◾Współtworzenie i realizacja kampanii komunikacyjnych
  • ◾Organizacja spotkań i eventów wewnętrznych i zewnętrznych
  • ◾Kontrola budżetu oraz obsługa umów, płatności i faktur w wewnętrznych systemach płatniczych
  • ◾Wsparcie działu w realizacji innych projektów, w tym o charakterze CSR