Numer referencyjny
109336/2019

Social Media Specialist

Oferta ważna do
2019-06-20
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Content marketing - jak budować markę w internecie

Pracodawca

NEUROHM Sp. z o.o. Sp.k.
Jesteśmy globalnym dostawcą technologii, specjalizującym się w nowoczesnych narzędziach z zakresu badań marketingowych. Znakiem rozpoznawczym NEUROHM (www.neurohm.com) są innowacyjne metody oparte o pomiar czasu reakcji (RT), aktywności fal mózgowych (EEG), przewodnictwa skórno-galwanicznego (GSR) oraz uwagi wzrokowej na bazie śledzenia ruchu gałek ocznych (ET). Odbiorcami naszych produktów są regionalne i ogólnoświatowe firmy badawcze, doradcze oraz działy marketingu i HR podmiotów konsumenckich.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy globalnym dostawcą technologii i badań marketingowych. Stosujemy autorskie, innowacyjne metody badawcze oparte o pomiar czasu reakcji (RT), aktywności fal mózgowych (EEG), przewodnictwa skórno-galwanicznego (GSR) oraz uwagi wzrokowej na bazie śledzenia ruchu gałek ocznych (ET). Stworzyliśmy ankietę nowej generacji do badania opinii i preferencji. Posiada ona wbudowany algorytm mierzący Czas Reakcji, czyli czas potrzebny respondentowi na udzielenie wybranej odpowiedzi. Z naszych narzędzi korzystają Klienci z działów marketingu, strategii, HR na całym świecie. Nasz Zespół poszukuje Osoby, która z pełnym entuzjazmem i zaangażowaniem poprowadzi profile NEUROHM w mediach społecznościowych.

Proponujemy:

• współpracę w niepełnym wymiarze, na podstawie umowy zlecenia – jeżeli jesteś studentem.

• elastyczność- możesz pracować poza biurem

• współpracę w stale rozwijającej się firmie, prowadzącej projekty w Polsce i za granicą

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

• przyjazną atmosferę w pracy

• a kiedy skończysz studia - pracę w pełnym wymiarze i nowe wyzwania Pisząc do nas wyślij nam przykłady swojej działalności w social mediach!

Zainteresowanych udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV opatrzonego poniższą klauzulą na adres: team@neurohm.com : „Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NEUROHM Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Warszawie, ul. Flory 9 lok. 2, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez NEUROHM Sp. z o.o. Sp. k.. Pełną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://neurohm.com/rodo-rekrutacja.

Wymagania

  • studenci na kierunku psychologia, neurokogniwistyka lub pokrewnym
  • fajne pisanie w języku polskim i angielskim, „lekkość pióra”
  • inicjatywa do działania, kreatywność
  • na bieżąco z wiedzą zakresu działalności NEUROHM (np. psychologia, badania marketingowe, AI)
  • orientacja w trendach
  • zaangażowanie
  • samodzielność w przygotowaniu podstawowych materiałów do wykorzystania w postach ( obróbka zdjęć/ew materiałów video, grafiki)
  • doświadczenie w działaniach z wykorzystaniem social media

Zadania

  • tworzenie kontentu do publikacji w wybranych kanałach (przygotowywanie wpisów oraz grafik)
  • publikacja treści (3-4/ tydz., głównie w języku angielskim), reagowanie na ew komentarze
  • zbieranie informacji o działaniach NEUROHM, w celu podzielenia się w social mediach
  • proponowanie i wdrażanie pomysłów w zakresie prowadzenia social mediów
  • opracowywanie harmonogramu wpisów, publikacji na kanałach społecznościowych
  • analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań
  • docelowo - współtworzenie i realizowanie strategii obecności firmy w mediach społecznościowych