Numer referencyjny
109321/2019

Animator grupy/Trener team building

Oferta ważna do
2019-06-19
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich

Kontakt

Opiekun
Monika Domańska
Adres e-mail
monika.domanska@develor.com
Telefon
(22) 243 29 45

Pracodawca

Develor Polska/ Fun Hunters
Fun Hunters - aktualnie będąca brandem firmy Develor Polska Sp. Z o.o.- działa na rynku już ponad 10 lat dostarczając klientom wysokiej jakości szkolenia teambuildingowe i nieszablonowe projekty integracyjne. Jesteśmy pionierami na rynku w prowadzeniu gier scenariuszowych, miejskich czy działaniach integracyjnych połączonych z CSR. W naszych projektach uczestniczyło już ponad 10 000 osób. Naszą misją jest Bawiąc – Uczyć – jesteśmy przekonani, że w XXI wieku edutainment to najskuteczniejsza forma edukacji, budowy i motywowania zespołów.

Szukasz dodatkowego zajęcia?

Masz doświadczenie w pracy z grupami osób dorosłych i potrafisz zaszczepić im pozytywnego bakcyla?

Lubisz ludzi ze wzajemnością?

Jesteś dyspozycyjny i otwarty na nowe wyzwania?

Nie boisz się występów publicznych i masz zacięcie aktorskie/konferansjerskie?

Jeżeli tak to zapraszamy Cię do przesłania swojego CV na stanowisko Animatora/Trenera na fantastycznych projektach team buildingowych! Szukamy pozytywnych, energicznych i zaangażowanych osób, które staną się istotną częścią naszych projektów.

Wymagania

  • Język angielski, wykształcenie wyższe, mile widziana psychologia, socjologia, andragogika.

Zadania

  • Praca na stanowisku Animatora grupy/Trenera team building