Numer referencyjny
TA-201905161509

STAŻ W DZIALE HR WŚRÓD ULUBIONYCH TWÓRCÓW YOUTUBE

Oferta ważna do
2019-06-15
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Abstra Sp. z o.o.
ABSTRA TO: - Największy niezależny producent video na YouTube w Polsce. Każdego miesiąca nasze video są wyświetlane 55 mln razy. Producent takich kanałów jak: "Abstrachuje", "Beksy", "Dla Pieniędzy", "Nieprzygotowani", "Masny Kanał", "Maksymalnie", "Do Roboty", "Michał Sieńkowski", "Foot Truck", "HAJLAJT" - Lider w dotarciu do grupy wiekowej 13-34 w segmentach: rozrywka i edukacja na YouTube - Dynamicznie rozwijająca się firma, produkująca 50+ materiałów video miesięcznie - Pierwszy wybór dla klientów, chcących dotrzeć do młodych ludzi ze swoim produktem

Oferujemy wiedzę i umiejętności z zakresu:

• praktycznego zastosowania przepisów prawa pracy w dziale personalnym,

• specyfiki branży nowych mediów i regulacji prawnych im towarzyszących,

• łączenia aspektów prawnych z pracą z ludźmi,

• stosunku pracy, jak również umów cywilnoprawnych oraz prac twórczych

• przekona się, jak pracuje się w tak dynamicznie rozwijającej się firmie jak Abstra, w namacalnej bliskości swoich ulubionych twórców na YouTube ????

Żeby Twoja kandydatura była rozpatrzona prześlij proszę CV wraz z rozwiązaniem poniższego zadania:

ZADANIE:

Zaproponuj i uzasadnij swój wybór dotyczący formy współpracy i zasad wynagradzania z osobą, która spełnia poniższe kryteria:

- wykonuje zadania Dyżurnego planu,

- powinien być dostępny od 2 do 5 dni w tygodniu na planach zdjęciowych, które trwają do 12 godzin,

- jest studentem studiów zaocznych i ukończył 26 lat,

- koszt miesięczny zabudżetowany wynosi 3000 zł.

Powodzenia i do zobaczenia w Abstra ????

Wymagania

  • Zapraszamy studentów kierunku „Prawo w biznesie” i „Zarządzanie”, którzy są zainteresowani w szczególności obszarem prawa pracy oraz praw autorskich, ale jednocześnie cenią sobie pracę z ludźmi.

Zadania

  • research prawny, w szczególności z obszaru prawa pracy i ustaw towarzyszących; pomoc w przygotowywaniu umów z pracownikami Abstra oraz wszelkiej dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy; udział w spotkaniach rekrutacyjnych oraz rozwojowych z pracownikami; kontakt z pracownikami i twórcami Abstra w sprawach personalnych