Numer referencyjny
TA-201905160905

ASYSTENT/TKA DS. REKRUTACJI

Oferta ważna do
2019-06-29
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. pomorskie
Miasto
Sopot

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Uniwersytet SWPS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystenta/tki ds. rekrutacji (umowa zlecenie do listopada 2019 r.).

Termin nadsyłania dokumentów mija 31 maja 2019 r.

Miejsce pracy: Sopot

OFERUJEMY

• Pracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością podjęcia dalszej współpracy

• Elastyczne godziny pracy w wymiarze 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu (w tym w soboty);

• Możliwość dołączenia do młodego, energicznego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą;

• Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawym i dynamicznym środowisku CV prosimy przesłać TUTAJ (https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=98beda69601743cc83c6647a4ddac377)

Termin nadsyłania aplikacji upływa 31 maja 2019 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Biegłej znajomości języka polskiego - poziom C2; Dobrej znajomości pakietu Ms Office; Wysokiej kultury osobistej, dobrej organizacji pracy, zaangażowania; Gotowości do pracy w soboty (zgodnie z ustalonym grafikiem).

Zadania

  • Informowanie kandydatów o szczegółach oferty i procesu rekrutacyjnego na studia drogą mailową, telefoniczną i bezpośrednio; Przyjmowanie aplikacji na studia; Umawianie kandydatów na egzaminy i rozmowy kwalifikacyjne; Organizacja i archiwizacja dokumentacji związanej z rekrutacją; Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji; Współpraca z jednostkami Uniwersytetu SWPS; Uczestniczenie w realizacji wydarzeń marketingowych wspierających proces rekrutacji.