Numer referencyjny
109291/2019

Płatny staż w Dziale Szkoleń i Rozwoju Sił Sprzedaży

Oferta ważna do
2019-06-08
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Aleksandra Zielińska
Adres e-mail
aleksandra.zielinska@nn.pl
Telefon
22 522 71 24

Pracodawca

Nationale-Nederlanden
Do Twoich zadań należeć będzie: · wsparcie w organizacji szkoleń i administracji procesów rozwojowych dla kanałów sprzedaży · pomoc w rozwoju platformy szkoleniowej · wsparcie przy kontroli dokumentacji egzaminacyjnej · pomoc w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych · weryfikacja poprawności e-learningów i prezentacji szkoleniowych · generowanie raportów Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli: · Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office · Chcesz się rozwijać w obszarze szkoleń · Cechuje Cię inicjatywa i zaangażowanie · Chcesz stawiać swoje pierwsze kroki zawodowe w dynamicznie zmieniającym się środowisku · Jesteś otwarty i komunikatywny · Jesteś dyspozycyjny minimum 20h tygodniowo do końca 2019 roku

Oferujemy:
Atrakcyjną lokalizację na zielonym Powiślu (metro Centrum Nauki Kopernik)
Umowę zlecenie
Gwarancję zdobycia doświadczenia
Elastyczny czas pracy
Strefę dla rowerzystów (parking, szatnie, prysznice)
Sekcje sportowe (biegowa, koszykówki)
Strefę relaksu w przyjemnej przestrzeni

Wymagania

  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office
  • cechuje Cię inicjatywa i zaangażowanie
  • chcesz stawiać swoje pierwsze kroki zawodowe w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • jesteś otwarty i komunikatywny
  • jesteś dyspozycyjny minimum 20h tygodniowo do końca 2019 roku
  • chcesz się rozwijać w obszarze szkoleń

Zadania

  • wsparcie w organizacji szkoleń i administracji procesów rozwojowych dla kanałów sprzedaży
  • pomoc w rozwoju platformy szkoleniowej
  • wsparcie przy kontroli dokumentacji egzaminacyjnej
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych
  • weryfikacja poprawności e-learningów i prezentacji szkoleniowych
  • generowanie raportów