Numer referencyjny
109282/2019

Specjalista ds. Sprzedaży - Branża szkoleniowa

Oferta ważna do
2019-06-05
Wysokość wynagrodzenia
5500
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Europe Solutions Polska Sp zoo
Europe Solutions, jako polsko-brytyjska agencja rekrutacyjna, zajmuje się pozyskiwaniem pracowników zarówno do pracy tymczasowej, jak i stałej w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii, a także na terenie innych państw . Nasi konsultanci, mówiący biegle po polsku, rosyjsku i angielsku, rekrutują pracowników, którzy spełnią Państwa oczekiwania.

Międzynarodowa firma z siedzibą w USA, która powstała ponad 30 lat temu, szuka Specjalisty ds. Sprzedaży, który będzie ściśle współpracować z klientami. Firma oferuje unikalny program ćwiczeń mentalnych na poprawę koncentracji i umiejętności poznawczych dzieci, dzięki czemu mogą one uczyć się łatwiej i szybciej. Firma ma rodzinną atmosferę, a rozwój i szkolenie personelu są na czele strategii firmy. To świetna szansa na rozwój z firmą i wzrost ich obecności w Polsce. Szukamy kogoś, kto pasjonuje się oferowaniem klientom rozwiązań edukacyjnych.

Oferujemy: Konkurencyjne wynagrodzenie plus bonus. Doskonałe szkolenia i rozwój. Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie. Zatrudnienie na podstawie umów o pracę. Szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Wymagania

  • 2 lata + doświadczenia w sprzedaży usług B2C. Konsultacyjne podejście sprzedażowe połączone z koncentracją na dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla firmy i klienta. Preferowane - doświadczenie sprzedaży w edukacji i nauczaniu. Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego. Wykształcenie wyższe

Zadania

  • Nawiązywanie pierwszych kontaktów z zapytaniami online i rezerwacja spotkań na konsultację w Centrum. Ściśle współpraca z klientami, aby zidentyfikować ich potrzeby i zaoferować rozwiązania. Ściśle współpraca z kierownikiem centrum i nauczycielami. Opracowywanie i ulepszanie strategii sprzedaży z dyrektorem sprzedaży. Monitorowanie danych dotyczących sprzedaży.