Numer referencyjny
1

Program Stażowy Fabryka Talentów - Dział HR

Oferta ważna do
2019-05-23
Branża
Produkcja/Przemysł
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Kanie
Preferowane kierunki
Audyt psychologiczny i zarządzanie zmianą

Pracodawca

L'Oreal Warsaw Plant
Od ponad stu lat naszą energię i kompetencje poświęcamy dla jedynej wyjątkowej sprawy: Piękna. Nasze rewolucyjne zespoły mają obsesję na punkcie dokonywania znaczących zmian, ponieważ wierzymy w moc Piękna dotykającego każdego z nas, pozwalającego ludziom wyrazić, kim naprawdę są. Jako światowy lider, naszą misją jest dzielenie się Pięknem ze wszystkimi, dlatego też poszukujemy optymistycznych i utalentowanych ludzi, którzy będą robić to razem z nami. By odkryć przyszłość Piękna, nie oglądamy się wstecz, a śmiało wyglądamy w przyszłość. Każdego dnia w L’Oréal będziesz wprowadzał zmiany, które pragniesz ujrzeć w świecie beauty. Nasze zespoły w L’Oréal opanowują co zaczęli, szybko reagują, podejmują ryzyko, próbują, ponoszą porażki, próbują zrobić lepiej i odnoszą sukces wykraczając poza ramy i pomagają nam sięgać wyżej i osiągnąć więcej. Ich Talent i kreatywność leżą w samym sercu naszej firmy. To sposób, w jaki możemy coś zmienić, jak realizujemy cele i jak jesteśmy numerem jeden. Join L’Oréal. Lead the Change. Dołącz do L’Oréal. Wprowadź zmiany.

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Dzięki temu:

  • rozwiniesz swoje umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku
  • poznasz najwyższe standardy kultury pracy staniesz się częścią wyjątkowej organizacji, która mimo bycia częścią międzynarodowej grupy, zachowała atmosferę rodzinnej firmy
  • za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie i pakiet benefitów ...o transport też nie musisz się martwić - zapewniamy bezpłatny dojazd do Fabryki :)

Brzmi fajnie? Aplikuj! Przekonasz się, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej!

Oferujemy:

  • roczny staż przy wsparciu Mentora
  • ciekawe i ambitne projekty
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal
  • wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (karta multisport, dofinansowanie do posiłków, zniżka na kosmetyki grupy L'Oreal) dojazd do fabryki

Wymagania

  • status studenta/tki lub absolwenta/tki kierunków: zarządzanie, psychologia i pokrewne.
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • znajomość języka angielskiego min. B2 (w mowie i w piśmie)
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pasja i zaangażowanie

Zadania

  • prowadzić wybrane procesy rekrutacyjne
  • wspierać projekty komunikacji wewnętrznej (np. newsletter, intranet)
  • koordynować Program Ambasador na uczelniach partnerskich
  • wspierać proces administracji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • brać udział w bieżących projektach działu HR