Numer referencyjny
109253/2019

Program Praktyk Letnich 2019- studenci kierunków technicznych

Oferta ważna do
2019-05-19
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
inne
Miasto
Warszawa Wrocław Katowice Poznań Sopot
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Maria Kujda
Adres e-mail
rekrutacja@skanska.pl
Telefon
48225613000

Pracodawca

Skanska
Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek. Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Program Praktyk Letnich Skanska to doskonały sposób na zdobycie wiedzy, doświadczenia, poznania naszych liderów i realizowania ciekawych projektów.

Dodatkowe informacje o praktykach znajdziesz na:

Miejsce pracy: w zależności od wybranego projektu

Wymagania

  • status studenta

Zadania

  • wsparcie projektu