Numer referencyjny
109245/2019

Praktyki w Dziale HR

Oferta ważna do
2019-05-03
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka

Pracodawca

eService
Czy wiesz, że 56% Polaków woli płatności bezgotówkowe, a jedynie 31% wybiera gotówkę? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 38 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce. Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 335 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii. Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Jesteś studentem IV-V roku? Szukasz ciekawych praktyk? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca w dziale HR? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Dzięki praktykom zyskasz doświadczenie niezbędne w karierze zawodowej, które stanie się doskonałym kapitałem na przyszłość!

Dlaczego warto?

  • na płatnych praktykach rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie HR
  • zaznajomisz się z praktycznym wykorzystaniem prawa pracy oraz systemów kadrowych
  • zyskasz możliwość profesjonalnego rozwoju w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • będzie nad Tobą czuwać mentor, który zapozna Cię ze specyfiką pracy w dziale HR
  • zyskasz możliwość współpracy ze specjalistami, którzy zawsze odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości
  • w biurze czekają na Ciebie owocowe środy, chill roomy i dobra kawa

Aplikuj, klikając w link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=74389cf189e94fbdbdef2cc335fdbb16

Wymagania

  • Jeśli… jesteś studentem 4-5 roku studiów (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)

Zadania

  • bieżąca realizacja procesów administracyjnych w dziale HR