Numer referencyjny
109242/2019

Płatny Staż w dziale Komunikacji Korporacyjnej

Oferta ważna do
2019-05-19
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Preferowane kierunki
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Plik załącznika

Pracodawca

Robert Bosch Sp. z o.o.
Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 400 500 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2017). Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”.

Oferujemy:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia ( minimum 6 miesięcy)
  • Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym koncernie oraz przyjazną atmosferę pracy szkolenia techniczne nt. urządzeń posiadanych w ofercie oraz stosowanych narzędzi informatycznych

Wymagania

  • Student/-ka min. 2-3 roku studiów o kierunku zarządzanie, marketing, public relations, dziennikarstwo
  • Umiejętność pisania tekstów
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w grupie
  • Zdolności organizacyjne, dokładność i systematyczność
  • Kreatywność i inicjatywa
  • Dyspozycyjność minimum 30 h w tygodniu
  • Mile widziana znajomość programu Excel

Zadania

  • Pomoc w organizacji pracy działu komunikacji, w tym monitoring mediów, raportowanie
  • Procesowanie zamówień i zarządzanie budżetem oraz inne prace administracyjne
  • Współredagowanie tekstów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
  • Pomoc w organizacji imprez firmowych i eventów dla dziennikarzy