Numer referencyjny
109238/2019

stażysta w dziale PR (intern).

Oferta ważna do
2019-05-03
Wysokość wynagrodzenia
1402
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Preferowane kierunki
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Kontakt

Opiekun
Grażyna Stec
Adres e-mail
praca@neuron.pl
Telefon
+48 22 299 66 29

Neuron Agencja PR pomaga zarządzać komunikacją klienta, a przez to budować, utrzymywać i wykorzystywać jego przewagę rynkową. Oferujemy doradztwo, planowanie strategiczne i prowadzenie działań z dziedziny komunikacji.

Poszukujemy entuzjastycznego i pełnego zaangażowania stażysty, który chciałby dołączyć do zespołu Neuron APR w ramach płatnego stażu. Jeśli interesujesz się branżą public relations i chcesz zdobyć doświadczenie – wyślij swoje CV.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (licencjat) lub ostatnie lata studiów
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pisania i znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć do nauki i otwartość na nowe zadania
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • znajomość podstawowych aplikacji internetowych i programów biurowych

Zadania

  • wsparcie zespołu w bieżących projektach PR
  • monitoring mediów
  • przygotowywanie baz danych, raportów z prowadzonych projektów