Numer referencyjny
109237/2019

STAŻYSTA W DZIALE KOMUNIKACJI KORPORACYJNEJ

Oferta ważna do
2019-05-08
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Oferujemy:

  •   Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i Employer Brandingu w globalnej firmie;
  • Okazję do nauki i sprawdzenia się „w boju” dzięki różnorodnym zadaniom i projektom;
  • Szansę rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów, których łączne doświadczenie w obszarze komunikacji przekracza 40 lat;
  • Możliwość rozwinięcia umiejętności pisania krótkich artykułów, wystąpień publicznych ale też analizowania danych;
  • Wykorzystanie mediów społecznościowych w codziennej pracy; Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie ze strony zespołu;
  • Wraz ze wzrostem kompetencji – coraz większą samodzielność w działaniu;
  • Staż płatny w ramach umowy- zlecenia.

Wymagania

  • Posiadasz statusu studenta IV/V roku studiów ukierunkowanych na: dziennikarstwo, media, PR lub zarządzanie;
  • Interesujesz się branżą PR i media relations (wcześniejsze doświadczenia w tych obszarach będą dodatkowym atutem);
  • Jesteś osobą chętną do nauki, otwartą na feedback;
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie;
  • Masz wysokie zdolności interpersonalne;
  • Atutem będzie doświadczenie w organizacji konferencji prasowych, eventów, targów pracy.

Zadania

  • Wsparcie w realizacji projektów komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i z obszaru Employer Brandingu i CSR;
  • Profesjonalne wsparcie komunikacyjne dla projektów realizowanych w przedsiębiorstwie (m. in. otwarcia nowych sklepów);
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby zewnętrznych kanałów komunikacyjnych (np. notatki prasowe, filmy);
  • Współpracę z zewnętrznymi podwykonawcami w zakresie produkcji materiałów.