Numer referencyjny
ST/N/2019

Stażystka/Stażysta

Oferta ważna do
2019-05-17
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
WARSZAWA

Pracodawca

Novelty Consulting Sp. z o.o. s.k.
Novelty Consulting oferuje szereg usług wspomagających szeroko pojęte działania z zakresu human resources management. Rekrutacja i selekcja pracowników należą do kluczowych usług świadczonych przez Novelty Consulting. Stosujemy jedna z dwóch najskuteczniejszych metod: Executive Search lub Search & Selection. Dostarczamy skuteczne rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla następujących branż: - finansowa, bankowość i ubezpieczenia, kancelarie prawne, PE/VC - telekomunikacja, informatyka i wysokie technologie - FMCG, farmacja - media i reklama

        Oferujemy Ci pracę na samodzielnym stanowisku pełną wyzwań. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego i dołączenia na stałe do naszego zespołu. Zapewnimy elastyczny czas pracy abyś mógł pogodzić szkołę i pracę. Nasze biuro znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji (przy stacji metra Dworzec Gdański).

Wymagania

  • ▪ Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • ▪ Umiejętność swobodnej obsługi komputera ( pakiet MS Office, portale społecznościowe typu LinkedIn. GoldenLine)
  • ▪ Komunikatywność
  • ▪ Samodzielność w działaniu
  • ▪ Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Zadania

  • ▪ Wspieranie bieżących działań administracyjnych przy realizacji projektów rekrutacyjnych
  • ▪ Pomoc w poszukiwaniach bezpośrednich
  • ▪ Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych na podstawie opisu stanowisk
  • ▪ Telefoniczne oraz bezpośrednie nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Kandydatami
  • ▪ Analiza lokalnego rynku pracy