Numer referencyjny
APP/2019/Warszawa

Asystent/ka działu polityki personalnej

Oferta ważna do
2019-04-29
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Psychologia Społeczna, Psychologia społeczna w praktyce, Psychologia w biznesie, Psychologia w indywidualnej organizacji toku studiów, Psychologia, studia w języku angielskim, Psychologia, studia w języku angielskim (6 sem.), Psychologia, studia w języku angielskim (8 sem.), Rekrutacja i selekcja, Socjologia, Specjalista ds. HR, Zarządzanie kadrami, Zarządzanie Personelem, Zarządzanie Potencjałem Pracowników, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (CSPiS)

Pracodawca

Schenker Sp. z o.o.
At DB Schenker, we’re committed to providing innovative supply chain solutions that challenge the status quo. As a global industry leader with more than 140 years of logistics experience, we’re proud to support industry and trade in the global exchange of goods.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Jeżeli studiujesz kierunek związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologię, socjologię lub pokrewny, szukasz pierwszej pracy w HR, chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji, które umożliwi Ci dobry start zawodowy - to jest oferta dla Ciebie.

Jako Asystent/ka w dziale polityki personalnej w naszej firmie będziesz zdobywać doświadczenie w:

Administracji personalnej w zakresie:

  • Prowadzenia akt osobowych
  • Archiwizowania teczek osobowych
  • Bieżącego wsparcia dla działu Personalnego, Wynagrodzeń i Benefitów
  • Porządkowania baz danych

Rekrutacji w zakresie:

  • Redagowania i publikacji ogłoszeń
  • Doboru strategii rekrutacyjnych
  • Wsparcia logistycznego procesów rekrutacyjnych (w zakresie umawiania spotkań z kandydatami i prowadzenia korespondencji)
  • Administrowania danymi w systemie rekrutacyjnym
  • Raportowania danych rekrutacyjnych

Innych obszarach "miękkiego" HR w zakresie:

  • Wsparcia HR Business Partnerów w bieżących zadaniach
  • Wsparcia działań i inicjatyw Employer Brandingowych.

Wymagania

  • Wiesz, że zależy Ci na pracy w HR
  • Bierzesz odpowiedzialność za zadania
  • Masz swoje zdanie i potrafisz je wyrazić w sposób jednoznaczny
  • Studiujesz kierunek związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologię, socjologię lub pokrewny
  • Możesz poświęcić na pracę od 30 do 40 godzin tygodniowo (dokładny grafik ustalany będzie na bieżąco, z uwzględnieniem kalendarza na studiach)
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe są mile widziane, jednak nie wymagane - w zamian za Twoje zaangażowanie nauczymy Cię wszystkiego :)

Zadania

  • Zadania na oferowanym stanowisku wylistowane w opisie stanowiska poniżej: