Numer referencyjny
109218/2019

Key Account Specialist - Poznań.

Oferta ważna do
2019-05-12
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Milena Murawska
Adres e-mail
biuro@conture.pl
Telefon
664 524 845

Plik załącznika

Pracodawca

Conture
Conture to agencja content marketingu i copywritingu. Specjalizujemy się w tworzeniu treści dla wielu branż z Polski i z zagranicy. Nasz zespół tworzą zaangażowani i kreatywni absolwenci filologii polskiej, klasycznej i angielskiej, a także psychologii oraz dziennikarstwa. Chętnie dzielimy się wiedzą publikując nasze artykuły na portalach i w czasopismach, a także biorąc udział w wydarzeniach i targach branżowych. Conture to przede wszystkim profesjonalni copywriterzy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy tworzą treści na wysokim poziomie. Każdy z nas posiada wiedzę z zakresu SEO i związanymi z nim standardami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę :) https://www.conture.pl/

Czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie,
  • prowizja i premia za realizację celów,
  • niezbędne narzędzia do pracy, biuro w samym centrum Poznania,
  • możliwość pracy zdalnej w wybrane dni, spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • celebrowanie urodzin i wydarzeń okolicznościowych.

Aplikuj i razem z nami nadaj kontur swojej karierze!

Wymagania

  • Jeżeli: praca w handlu to Twoja bajka, wiesz co to content marketing i SEO copywriting, uwielbiasz rozmawiać z ludźmi i umiejętnie nawiązujesz nowe relacje, zawsze osiągasz założone cele, masz doświadczenie w pracy w agencji na pokrewnym stanowisku…. to dołącz do nas!

Zadania

  • Do Twoich obowiązków będzie należeć: pozyskiwanie i kontakt z klientami firmy oraz samodzielne prowadzenie klientów, planowanie i rozwój sprzedaży, przygotowywanie ofert, wycen i umów, mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem, generowanie leadów pod cold calling i social selling, współpraca z działem kreatywnym oraz marketingu, praca zgodnie z przyjętym standardem przy wykorzystaniu narzędzi firmowych, aktywny udział w budowaniu i rozwoju bazy klientów w CRM, przygotowywanie prezentacji i dokumentów i podsumowań do spotkań z klientami.