Numer referencyjny
109216/2019

Stażystka/Stażysta – Market Research Executive

Oferta ważna do
2019-05-12
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Preferowane kierunki
Psychologia

Pracodawca

MASMI Poland
MASMI Poland - polskie biuro MASMI Research Group (www.masmi.pl) jest międzynarodową firmą zajmującą się badaniami marketingowymi.

MASMI Poland - polskie biuro MASMI Research Group (www.masmi.pl) jest międzynarodową firmą zajmującą się badaniami marketingowymi. Mamy niewielki, zgrany i sprawnie działający zespół, który chętnie przyjmie do swojego grona nowe osoby, które cechuje otwarty umysł, zaangażowanie oraz chęć nauki. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • Płatną praktykę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w prestiżowej i prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość przedłużenia stażu w stałą pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Duże możliwości rozwoju
  • Czynny udział w rozwoju firmy

Aby aplikować, prosimy o przesyłanie CV na adres: masmi-poland@masmi.com

Wymagania

  • Student IV/V roku (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, marketing, filologie, informatyka, metody ilościowe, statystyka, ekonometria)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość programów: Excel, Word, PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Zadania

  • Poszukiwana osoba będzie pełnoprawnym członkiem zespołu, której będą delegowane bieżące obowiązki, np:
  • Współpraca z Project Managerem przy realizacji projektów badawczych
  • Kontrola realizacji prac fieldworku
  • Przygotowywanie i tłumaczenie kwestionariuszy
  • Wsparcie przy przeprowadzaniu analiz i przygotowywaniu raportów