Numer referencyjny
109211/2019

Junior copywriter

Oferta ważna do
2019-05-09
Wysokość wynagrodzenia
1000-5000
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Milena Murawska
Adres e-mail
biuro@conture.pl
Telefon
696436156

Plik załącznika

Pracodawca

Conture
Conture to agencja content marketingu i copywritingu. Specjalizujemy się w tworzeniu treści dla wielu branż z Polski i z zagranicy. Nasz zespół tworzą zaangażowani i kreatywni absolwenci filologii polskiej, klasycznej i angielskiej, a także psychologii oraz dziennikarstwa. Chętnie dzielimy się wiedzą publikując nasze artykuły na portalach i w czasopismach, a także biorąc udział w wydarzeniach i targach branżowych. Conture to przede wszystkim profesjonalni copywriterzy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy tworzą treści na wysokim poziomie. Każdy z nas posiada wiedzę z zakresu SEO i związanymi z nim standardami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę :) https://www.conture.pl/

Co dostaniesz od nas w zamian?

- możliwość dalszego rozwoju kariery wg. wewnętrznych struktur;

- możliwość pracy zdalnej;

- wsparcie doświadczonych osób oraz dawkę nowej wiedzy z zakresu content marketingu i SEO copywritingu;

- pracę w zgranym i kreatywnym zespole;

- pracę z wykorzystaniem nowych narzędzi oraz technologii.

Docelowo szukamy osób, które pozostaną z nami w pełnym wymiarze godzin, pracując stacjonarnie (dłuższa współpraca). Jeżeli nie interesuje Cię pełny etat - daj nam znać. Możemy zagwarantować Ci również pracę dodatkową. Aplikuj wysyłając swoje CV (biuro@conture.pl) i razem z nami nadaj kontur swojej karierze!

Wymagania

  • Jeśli… - masz doświadczenie na pokrewnym stanowisku; - znasz zasady SEO copywritingu; - mile widziane doświadczenie w pracy z agencją marketingową; - cechuje Cię produktywność i dokładność; - ortografia i interpunkcja nie są Ci obce; - wyłapujesz wszystkie literówki i błędy stylistyczne; … to pasujesz do nas idealnie!

Zadania

  • Do Twoich obowiązków należeć będzie: - tworzenie treści zgodnie z zasadami SEO; - czuwanie nad poprawnością stylistyczną i językową pisanych tekstów; - modyfikacja stworzonych tekstów.