Numer referencyjny
JTR/Poznań

Junior Talent Researcher

Oferta ważna do
2019-04-22
Wysokość wynagrodzenia
4000-5000
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Natalia Skórnicka
Adres e-mail
Natalia.Skornicka@grafton.pl
Telefon
691 901 043

Pracodawca

Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w 4 krajach: Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Researcher

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

- Przeprowadzanie badań rynkowych oraz wykorzystanie ich do prowadzenia procesów rekrutacyjnych

- Wyszukiwanie kandydatów wykorzystując wewnętrzne, zewnętrzne bazy, Internet oraz inne narzędzia oferowane przez firmę

- Wsparcie globalnych programów rekrutacyjnych

- Zarządzanie bazą danych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe

- Mile widziane doświadczenie w sektorze Business Services

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

- Zainteresowanie rekrutacją oraz procesami badawczymi

- Wysokie zdolności komunikacyjne

Klient oferuje:
- Prywatna opieka medyczna

- Dofinansowanie do posiłków

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Bardzo atrakcyjny system benefitów

- Pakiet relokacyjny

- Bogate szkolenia pracownicze

- Praca w centrum Poznania

Wymagania

  • angielski c1
  • wykształcenie wyższe

Zadania

  • Przeprowadzanie badań rynkowych oraz wykorzystanie ich do prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Wyszukiwanie kandydatów wykorzystując wewnętrzne, zewnętrzne bazy, Internet oraz inne narzędzia oferowane przez firmę
  • Wsparcie globalnych programów rekrutacyjnych
  • Zarządzanie bazą danych