Numer referencyjny
TA-201904081308

Asystent/ka w projekcie badawczym

Oferta ważna do
2019-05-08
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

NEUROHM Sp. z o.o. Sp.k.
Jesteśmy globalnym dostawcą technologii, specjalizującym się w nowoczesnych narzędziach z zakresu badań marketingowych. Znakiem rozpoznawczym NEUROHM (www.neurohm.com) są innowacyjne metody oparte o pomiar czasu reakcji (RT), aktywności fal mózgowych (EEG), przewodnictwa skórno-galwanicznego (GSR) oraz uwagi wzrokowej na bazie śledzenia ruchu gałek ocznych (ET). Odbiorcami naszych produktów są regionalne i ogólnoświatowe firmy badawcze, doradcze oraz działy marketingu i HR podmiotów konsumenckich.

Zakres zadań:

- przygotowanie respondenta do badania (nałożenie czepka EEG, GSR i ustawienie EyeTrackera)

- monitorowanie prawidłowego przebiegu badania

Zapewniamy wcześniej szkolenia.

Poszukujemy osoby gotowej do współpracy na cały dzień, jak również na pół dnia.

Płatne za godzinę 20 zł brutto.

Osoby które wyrażą zainteresowanie proszone są o wysłanie CV na adres:

agnieszka.jopek@neurohm.com z dopiskiem: „Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NEUROHM Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Warszawie, ul. Flory 9 lok. 2, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Wymagania

  • - statu studenta - gotowość do pracy w wybrane dni

Zadania

  • - przygotowanie respondenta do badania (nałożenie czepka EEG, GSR i ustawienie EyeTrackera) - monitorowanie prawidłowego przebiegu badania