Numer referencyjny
TA-201904081204

Radca Prawny/Prawnik

Oferta ważna do
2019-05-08
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Preferowane kierunki
Prawo

Kontakt

Opiekun
Anna Borowiec
Adres e-mail
anna.borowiec@swlex.pl
Telefon
733857702

Pracodawca

SWLEX Sp. z o.o.
SWLEX to grupa doradcza zajmująca się kompleksową obsługą biznesu. Na rzecz naszych klientów świadczymy obsługę prawną, księgową, rozliczamy dofinansowanie z funduszy publicznych oraz tworzymy plany finansowe.  Cechujemy się wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Nasi specjaliści od ponad ośmiu lat są uczestnikami świata startupów i inwestycji VC. W ramach naszej oferty specjalizujemy się w prawie spółek (w tym fuzji i przejęć), własności intelektualnej i prawach autorskich, umowach B2B oraz B2C, a także prawie pracy i ochrony danych. Doradzamy w szczególności firmom z branży IT, funduszom inwestycyjnym, start-upom czy agencjom interaktywnym.

Dodatkowe atuty:

  • wpis na listę radców prawnych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym terminologii prawniczej)
  • doświadczenie w obsłudze spółek publicznych, emisji obligacji i obrocie papierów wartościowych

Co oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - od 4 do 8 tys. złotych brutto;
  • możliwe dodatkowe wynagrodzenie premiowe od efektów
  • na życzenie nawiązanie współpracy w modelu b2b w wymiarze pełnego zaangażowania zawodowego;
  • zawsze chętny do pomocy, pozytywnie nastawiony zespół
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w miejscu dobrze skomunikowanym blisko centrum Poznania z terenami zielonymi (ogrodem) do dyspozycji
  • możliwość rozwoju, szkolenia i kursy finansowane przez firmę, a także inne dodatkowe świadczenia niepieniężne

Wymagania

  • Osoby biegłej w dziedzinie prawa zbieżnej z naszymi specjalizacjami lub chcącej być w przyszłości ekspertem w wybranym segmencie
  • Osoby życzliwej, otwartej i przyjaznej, interesującej się nowymi technologiami, umiejącej pracować w zespole i kreatywnej
  • Osoby samodzielnej i spoglądającej wielowymiarowo na zdarzenie gospodarcze

Zadania

  • Obsługa prawna