Numer referencyjny
Asystent/ka Dywizji AC

Oferta ważna do
2019-05-04
Wysokość wynagrodzenia
6000-8000
Branża
Technika/Inżynieria
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Filologia

Kontakt

Opiekun
Ewelina Jężak
Adres e-mail
ewelina.jezak@randstad.pl
Telefon
691 305 707

Pracodawca

Randstad Polska
Randstad Polska Sp z o.o. to Agencja Pracy, która współpracuje z międzynarodowymi firmami.

Chcesz pracować międzynarodowej firmie i mieć możliwości rozwoju? Jeżeli tak zapraszamy do aplikowania. Dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ka Dywizji AC. Nie zwlekaj! Aplikuj za pośrednictwem poniższego linku:

  • umowę o pracę (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną) oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, bogaty pakiet
  • benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i inne), możliwość dołączenia do grup sportowych
  • (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), spotkania integracyjne i eventy firmowe, dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz   możliwość tworzenia sukcesu marki pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie z zakresu koreanistyki,
  • płynna znajomość języka koreańskiego – warunek konieczny,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • proaktywność, komunikatywność oraz inicjatywa w działaniu,

Zadania

  • planowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • wsparcie dywizji w zakresie procesowania umów
  • współpraca z wewnętrznymi klientami przy realizacji projektów w ramach dywizji AGD
  • tłumaczenie korespondencji z polskiego na koreański i z koreańskiego na polski
  • obsługa wewnętrznych systemów oraz koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów i umów