Numer referencyjny
R/04/2019/

Recepcjonistka / Recepcjonista

Oferta ważna do
2019-05-08
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

W&W Consulting Sp. z o.o.
W&W Consulting jest krajowym liderem wśród firm z branży BHP. Każdego dnia, w całej Polsce, pracujemy w profesjonalnym zespole, łamiąc stereotyp "behapowca", starając się dotrzeć do najlepszych sposobów na dostarczenie rewolucyjnych rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa pracy. Do grona naszych klientów należą najbardziej rozpoznawalne i wiodące marki na całym świecie. Pracując z najlepszymi dla najlepszych masz szansę znaleźć stabilne zatrudnienie. Odwiedź nasze strony internetowe: www.wwconsulting.pl www.bhp-shop.com

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

 Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji zgodnie z ustalonymi standardami;

 Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych;

 Obsługa poczty elektronicznej;

 Obsługa korespondencji;

 Opieka nad salami konferencyjnymi;

 Rezerwacja hoteli;

 Wsparcie użytkowników floty samochodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@wwconsulting.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez W&W Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest W&W Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

  •  Dobra organizacja pracy oraz umiejętności radzenia sobie z wieloma zadaniami;
  •  Dobra znajomość MS Office (Outlook, Excel);
  •  Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki (jesteś szczera/y i otwarta/y);
  •  Umiejętność znalezienia w skomplikowanej sytuacji rozwiązania win-win;
  •  Wysoka kultura osobista;
  •  Swobodna komunikacja w języku angielskim.

Zadania

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie dla studentów, a dla absolwentów umowę o pracę w nowoczesnym biurze na Pradze;
  •  Praca w pełnym wymiarze godzinowym od pon. do pt. w godzinach 8-16;
  •  Przejrzysty zakres obowiązków;
  •  Możliwość awansu wraz z rozwojem firmy;
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie;
  •  Opieka medyczną w Medicover.