Numer referencyjny
WAW/DK/03/2019/01

Doradca Klienta

Oferta ważna do
2019-05-03
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Izabela Przyborowska
Adres e-mail
izabela.przyborowska@zibi.pl
Telefon
502076230

Pracodawca

Grupa Zibi S.A.
Salony Time Trend należą do Grupy Zibi, której misją jest podkreślenie wizerunku i spełnianie marzeń Klientów. W salonach Time Trend spotkasz się z niezwykłą kolekcją zegarków. Ponad 25 marek i tysiące modeli na każdą okazję.

Oferujemy Tobie:

  • Stabilną pracę, na podstawie umowy o pracę;
  • Motywujący system wynagrodzeń powiązany z wynikami sprzedaży;
  • Pełne wsparcie merytoryczne Opiekę Mentora w pierwszych tygodniach pracy;
  • Atrakcyjne konkursy sprzedażowe;
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji;
  • Atrakcyjne rabaty na asortyment Grupy Zibi;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie);
  • Możliwość rozwoju i awansu zarówno pionowego jak i poziomego.

Wymagania

  • Jeśli: Jesteś nastawiony na samorozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty :-)
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi, a kontakt z Klientem to dla Ciebie przyjemność
  • Chcesz szlifować swoje umiejętności sprzedażowe
  • Jesteś osobą pełną energii i lubisz aktywny tryb pracy
  • Cenisz sobie pracę zespołową
  • Wykazujesz inicjatywę i chęć działania
  • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Zadania

  • Profesjonalne doradztwo i dbałość o klienta w oparciu o sprawdzone standardy obsługi
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sieci Time Trend
  • Dbałość o wygląd salonu oraz prawidłowe wystawiennictwo produktów
  • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz aktywne i kreatywne poszukiwanie pomysłów wspierających sprzedaż
  • Wdrażanie działań marketingowych oraz innych wspierających funkcjonowanie salonu zgodnie z wewnętrznymi procedurami