Numer referencyjny
109156/2019

Praktykant w Dziale Komunikacji Marketingowej

Oferta ważna do
2019-04-29
Branża
Bankowość i usługi finansowe
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Nowoczesna Komunikacja Marketingowa

Pracodawca

KRUK S.A.
Grupa KRUK to największa firma zarządzająca wierzytelnościami w Europie Centralnej. Grupa, oprócz Polski, rozwija się również w Rumunii, Czechach, Niemczech, na Słowacji, we Włoszech oraz w Hiszpanii. Grupę tworzy szereg spółek oferujących kompleksowy, nowoczesny i zintegrowany pakiet usług, które dostosowywane są potrzeb i oczekiwań partnerów w celu odzyskania ich wierzytelności.

NASZA OFERTA TO ŚWIETNY SPOSÓB NA:

• Zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, które znacznie ułatwią Ci później start w życie zawodowe

• Nabycie konkretnych umiejętności, ponieważ chcielibyśmy aby praktykanci byli dla nas realnym wsparciem

• Poznanie specyfiki pracy w dużej, międzynarodowej Grupie Kapitałowej KRUK i nawiązanie pierwszych kontaktów zawodowych

• Zarobienie dodatkowych pieniędzy

Wymagania

  • • Studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci o profilu marketingowym, ekonomicznym (lub o profilu pokrewnym)
  • • Osoby z doświadczeniem marketingowym lub osoby, dla których marketing to pasja
  • • Bardzo dobra znajomość programów: MS Office: Power Point, Word, Excel
  • • Dobra organizacja pracy
  • • Umiejętność pracy w zespole
  • • Łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • • Umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia
  • • Dokładność i zaangażowanie w wypełnianie powierzonych zadań
  • • Otwartość na nowe rozwiązania
  • • Znajomość języka angielskiego oraz programów graficznych będzie dodatkowym atutem (Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Ilustrator, Corel)

Zadania

  • • Wsparcie w opracowywaniu i produkcji materiałów marketingowych
  • • Wsparcie w zakresie realizacji projektów i komunikacji wewnętrznej oraz w prowadzeniu kampanii
  • • Wsparcie w działaniach związanych z komunikacją wewnętrzną
  • • Wsparcie w zakresie organizacji konferencji i eventów
  • • Współpraca z podwykonawcami, drukarniami i agencjami marketingowymi
  • • Praca przy innych ciekawych projektach marketingowych