Numer referencyjny
2588BR

Praktykant w zespole Business Services

Oferta ważna do
2019-04-27
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Anna Pepaś
Adres e-mail
anna.pepas@allenovery.com
Telefon
22 820 61 00

Pracodawca

Allen & Overy
Allen & Overy, A. Pędzich sp. k. jest jedną z największych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce, z zespołem ponad 50 prawników polskich i angielskich, w tym doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Posiadamy wiodącą praktykę bankową i korporacyjną w Polsce i na świecie. Nasz sukces zawdzięczamy wysiłkom utalentowanych i zmotywowanych prawników, oferujących klientom najwyższy standard obsługi prawnej.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Przyjazną atmosferę
 • Dogodne miejsce pracy – biuro przy Rondzie ONZ

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez link: https://goo.gl/QAUKyn

Wymagania

  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • • Umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
  • • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikatywność
  • • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • • Mile widziana dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Zadania

  • • Odpowiedzialność za sprawny obieg korespondencji w kancelarii
  • • Bieżąca współpraca z prawnikami w zakresie dostarczania i odbierania dokumentów z Krajowego Rejestru Sądowego oraz z innych instytucji
  • • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń biurowych
  • • Odpowiedzialność za zamówienia materiałów biurowych oraz zarządzanie budżetem w tym zakresie
  • • Udział w bieżących projektach administracyjnych, w tym w zadaniach związanych z przeprowadzkami i aranżacją przestrzeni biurowej oraz magazynów biurowych
  • • Współpraca z zarządcą budynku w zakresie napraw na terenie biura
  • • Archiwizowanie dokumentacji zgodnie z wewnętrzną polityką kancelarii
  • • Nadzór nad pracami serwisów technicznych