Numer referencyjny
109152/2019

Specjalista ds. e-commerce

Oferta ważna do
2019-04-27
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karolina Hapon
Adres e-mail
office@weglobaldistribution.pl
Telefon
224525930

Plik załącznika

Pracodawca

WE GLOBAL DISTRIBUTION SP. Z O.O
Celem We Global Distribution jest inspirowanie i dostarczanie unikalnej linii obuwia i odzieży. Trafiamy do kreatywnych, zmotywowanych i wyselekcjonowanych odbiorców ceniących sobie swoją indywidualność, mających własny styl nie tylko w sposobie ubierania się, ale także we wszystkim co robią. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Palladium, Bearpaw, Kswiss i The Pack Society na Europę Wschodnią.

Jesteś młodą, ambitną osobą chcącą rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie e-commerce? Masz głowę pełną pomysłów, a jednocześnie jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Wyślij nam list motywacyjny i przekonaj nas, że powinniśmy postawić właśnie na Ciebie!

Wymagania

  • SZUKAMY OSOBY, KTÓRA ROZKRĘCI NASZ SKLEP INTERNETOWY!

Zadania

  • ZARZĄDZANIE I OPTYMALIZACJA SKLEPU INTERNETOWEGO