Numer referencyjny
109150/2019

Asystent w Zespole Księgowości i Raportowania – wsparcie w obsłudze spółek

Oferta ważna do
2019-04-26
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Skanska
Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek. Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Będziesz zajmować się:

•wsparciem przy realizacji bieżących zadań działu

•wsparciem przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek z branży nieruchomości

•wsparciem w raportowaniu korporacyjnym zgodnie z MSSF

•wsparciem w raportowaniu statutowym i statystycznym

•analizą wybranych kont księgowych

•wsparciem w raportowaniu podatkowym

•pomocą przy przygotowywaniu dokumentacji dla audytora

Szukamy Ciebie jeśli:

•posiadasz statusu studenta min. IV roku kierunków związanych z finansami i rachunkowością, ekonomią oraz systemami informacyjnymi

•sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (z dużym naciskiem na bardzo dobra znajomość Excela)

•posługujesz się jez. angielskim na poziomie min. B2

•potrafisz myśleć logicznie

•szybko się uczysz

•lubisz pracować w zespole

•potrafisz pracy pod presją czasu

•jesteś osobą otwartą i potrafisz budować pozytywne relacje

•jesteś osobą terminową i rzetelnie wykonujesz swoje zadania

•wyróżnia Cię nastawienie na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze rachunkowym / podatkowym / raportowym

•cechuje Cię zaangażowanie i chęć do samorealizacji

Co zyskasz?

•profesjonalne wsparcie ze strony ekspertów w zakresie księgowości / raportowania / podatków

•poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie działającej w wielu obszarach

  • pracę w zgranym zespole i nowoczesnym biurze

  • Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • •posiadasz statusu studenta min. IV roku kierunków związanych z finansami i rachunkowością, ekonomią oraz systemami informacyjnymi
  • •sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (z dużym naciskiem na bardzo dobra znajomość Excela)
  • •posługujesz się jez. angielskim na poziomie min. B2
  • •potrafisz myśleć logicznie
  • •szybko się uczysz
  • •lubisz pracować w zespole
  • •potrafisz pracy pod presją czasu
  • •jesteś osobą otwartą i potrafisz budować pozytywne relacje
  • •jesteś osobą terminową i rzetelnie wykonujesz swoje zadania
  • •wyróżnia Cię nastawienie na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze rachunkowym / podatkowym / raportowym
  • •cechuje Cię zaangażowanie i chęć do samorealizacji

Zadania

  • wsparcie w obsłudze spółek