Numer referencyjny
AS/2019

ASYSTENTKA/ASYSTENT DZIAŁU SZKOLEŃ

Oferta ważna do
2019-05-08
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Renata Jerzowska
Adres e-mail
renata@high5.pl
Telefon
602354645

Plik załącznika

Pracodawca

HIGH5 Group sp. z o.o.
HIGH5 Group to marka z 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Z sukcesami wspieramy organizacje w kluczowych obszarach wdrażając kompleksowe procesy wprowadzania zmian w organizacjach. Pomagamy wyłaniać, utrzymywać i rozwijać właściwych ludzi na wszystkich szczeblach i we wszystkich działach. W pracy doradczej i rozwojowej opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, również międzynarodowym naszych ekspertów, konsultantów i trenerów. Każdego dnia wspólnie z Klientami pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności, zaangażowania oraz usprawnieniem procesów. Łączymy różne obszary merytoryczne, twarde i miękkie w przekrojowe projekty. Pracujemy narzędziowo i kompleksowo, wykraczając poza oczekiwania klientów.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Obsługa recepcyjna gości.
  • Obsługa spotkań i szkoleń.
  • Zarządzanie salami konferencyjnymi.
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów, materiałów szkoleniowych.
  • Współpraca z trenerami i konsultantami.

Wymagania

  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • status STUDENTA

Zadania

  • praca w młodym zespole i świetną atmosferę
  • praca w pełnym wymiarze lub tylko w wybrane dni -zależy od Ciebie
  • możliwość rozwoju
  • umowę zlecenie