Numer referencyjny
TA-201903111202

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ W UNIWERSYTECIE SWPS

Oferta ważna do
2019-03-25
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Oferujemy:

• Pracę na umowę zlecenie;

• Stawkę godzinową;

• Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające poniższe kryteria, prosimy o przysłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Dokumenty prosimy kierować na adres: zsztajnykier@swps.edu.pl do 22 marca 2019 r. w temacie maila wpisując „Obsługa techniczna”. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wymagania

  • Dyspozycyjności co najmniej 25 godzin w tygodniu (w tym weekendy);
  • Zaangażowania, samodzielności i zdecydowania w działaniu oraz wysokiej kultury osobistej;
  • Dyspozycyjności, punktualności i umiejętności planowania oraz organizacji własnej pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi sprzętu multimedialnego (laptopy, projektory, wzmacniacze, mikrofony).

Zadania

  • Obsługa techniczna zajęć dydaktycznych i konferencji w budynku uczelni oraz poza nim;
  • Dbanie o odpowiednie ustawienie wyposażenia w salach dydaktycznych oraz korytarzach;
  • Podstawowy serwis sprzętu multimedialnego należącego do uczelni (konserwacja);
  • Wydawanie i odbiór sprzętu multimedialnego oraz kluczy do sal dydaktycznych;
  • Prace pomocnicze przy przeprowadzkach, transporcie wewnętrznym itp.