Numer referencyjny
108986/2019

HR (UMOWA ZLECENIE)

Oferta ważna do
2019-02-28
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Ewa Mroczek
Adres e-mail
ewa.mroczek@eos-ksi.pl
Telefon
223141125

Plik załącznika

Pracodawca

EOS KSI Polska Sp. zo.o
EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia. Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Główne zadania: Od kandydatów oczekujemy: • Udział w procesach rekrutacyjnych, • Wsparcie w realizacji działań szkoleniowych i rozwojowych pracowników, • Wsparcie w realizacji projektów motywacyjnych realizowanych w spółce, • Pomoc współpracownikom w bieżących projektach, • Aktywne budowanie atmosfery współpracy, opartej na wartościach spółki. • Komunikatywności oraz pozytywnego podejścia, • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, • Zainteresowania tematyką HR, • Dobrej znajomości pakietu MS Office, • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarach HR.

Wymagania

  • • Komunikatywności oraz pozytywnego podejścia, • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, • Zainteresowania tematyką HR, • Dobrej znajomości pakietu MS Office, • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarach HR.

Zadania

  • Możliwości rozwoju również w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS Praca z profesjonalistami Umowa zlecenie (1 miesiąc) w Warszawie ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r, nr 7a