Numer referencyjny
108984/2019

Księgowy/ Księgowa

Oferta ważna do
2019-03-16
Branża
Farmacja/Biotechnologia
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Tarnowo Podgórne
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Magdalena Nowy
Adres e-mail
mnw@lina-medical.com
Telefon
+48 61 222 21 21

Pracodawca

Lina Medical Polska Sp. z o.o.
LiNA Medical jest producentem innowacyjnych i łatwych w obsłudze urządzeń stosowanych w ginekologii małoinwazyjnej. Od 2005 roku wyroby oferowane przez LiNA Medical produkowane są w Polsce. Większość z wyrobów LiNA jest montowana ręcznie przez starannie dobrany, wykwalifikowany personel. Jesteśmy zdania, że kapitał ludzki jest najcenniejszym dobrem firmy. Jednym z naszych sukcesów jest fakt posiadania wielu pracowników z długoletnim stażem. Oferujemy stabilne miejsce pracy, w którym dzięki różnorodności tematyki będziesz mógł realizować swoje pomysły i projekty. Stawiamy na innowacyjność i otwarte myślenie w każdym z powierzonych zadań.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku

• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy, ZFŚS)

• Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe
  • • Doświadczenie w Dziale Księgowości – warunek konieczny
  • • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym – warunek konieczny
  • • Rzetelność i dokładność w działaniu
  • • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Zadania

  • • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek z grupy (księgowanie faktur kosztowych, kosztów delegacji, wyciągów bankowych, etc.)
  • • Bieżąca analiza, uzgadnianie kont oraz kontrola ich comiesięcznego rozliczania
  • • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • • Prowadzenie korespondencji biznesowej w swoim obszarze kompetencyjnym
  • • Udział w projektach dotyczących usprawnienia procesów
  • • Uzgadnianie i nadzorowanie prowadzonej ewidencji pod kątem prawidłowości ujęcia w zakresie podatku VAT
  • • Aktywny udział w procedurze zamknięcia miesiąca