Numer referencyjny
108978/2019

Pracownik działu IT

Oferta ważna do
2019-03-14
Branża
Administracja państwowa
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Agencja Wywiadu

Jeżeli: • Wolisz czarny ekran z białymi literkami od ikonek z okienkami; • Kursor nie kojarzy Ci się wyłącznie ze strzałką; • „Komputerem” dla Ciebie nie jest tylko laptop lub desktop; • Analizę pliku XML przeprowadzisz szybciej skryptem niż manualnie; • Znasz jakikolwiek język skryptowy na P*; • Rozumiesz architekturę systemów *nix; • Potrafisz korzystać z procesorów różnych rodzin; • Wiesz jak dbać o bezpieczeństwo systemów, z których korzystasz; • Bez problemu znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania na anglojęzycznych forach technicznych. Dodatkowym plusem będą: • Elastyczność w zakresie doboru narzędzi i metod pracy z systemem i peryferiami; • Hobby związane z informatyką i/lub elektroniką. Sposób aplikowania przez stronę www.aw.gov.pl/rekrutacja/ Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Odwiedź nas na: www.twitter.com/AWgovPL www.facebook.com/AwgovPL Oferta ważna do 15.05.2019 r.

Wymagania

  • Kandydaci muszą posiadać obywatelstwo polskie, korzystać w pełni z praw publicznych - nie karani.

Zadania

  • Szczegóły podczas rozmów kwalifikacyjnych.