Numer referencyjny
108975/2019

Młodszy specjalista ds. oferty online

Oferta ważna do
2019-03-14
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań

Pracodawca

Komputronik
Jesteśmy stabilną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Od ponad dwóch dekad sprawnie i elastycznie świadczymy usługi i dostarczamy naszym klientom produkty z 9 kategorii: Elektronika, Telewizory i RTV, AGD, Dom, Ogród, Dziecko, Zdrowie i Uroda, Motoryzacja, Hobby. Stawiamy na najwyższą jakość relacji, opierających się o sprawną komunikację i rozumienie potrzeb. Zarówno jako pracodawca, dystrybutor, usługodawca czy producent - we wszystkich aspektach naszej działalności - kładziemy nacisk na innowacyjność, wdrażając nowatorskie narzędzia i rozwiązania. U nas znajdą miejsce ludzie z potencjałem, energią i zapałem. Poszukujemy osób kreatywnych i przedsiębiorczych, które wierzą we własne siły i konsekwentnie dążą do celu. Pokaż nam swoje mocne strony i swoje możliwości. Sprawdź je w praktyce pod okiem doświadczonych specjalistów.

Młodszy specjalista ds. Oferty online

(Dział e-Commerce) Miejsce pracy: Poznań

Co będzie twoim zadaniem?

• Kreowanie sposobów ekspozycji dla określonych kategorii produktów w środowisku online – sposobu żeby było atrakcyjne, opieka nad aukcją, aukcja ma być atrakcyjna

• Prowadzenie działań sprzedażowych podległej kategorii produktów w sklepie internetowym oraz na portalach aukcyjnych, porównywarkach cen

• Monitoring aktywności konkurencji w całym środowisku online

• Ścisła współpraca z Działem Zakupów oraz Sprzedaży Detalicznej i Marketingu

• Wspieranie działu w realizacji bieżących zadań, aby cały Zespół mógł realizować cele biznesowe

Czego od ciebie oczekujemy?

• Przede wszystkim zaangażowania i motywacji do pracy oraz ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

• Mile widziane doświadczenie w sklepie internetowym i/lub w prowadzeniu sprzedaży na platformach aukcyjnych

• Praktycznej znajomości Excela

• Kreatywności i zorientowania na szukanie rozwiązań!

• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu?

• Możliwość rzeczywistego rozwoju zawodowego dzięki codziennej współpracy ze specjalistami w swojej dziedzinie

• Pakiet benefitów (karta sportowa, abonament medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na produkty)

• Dowóz pracowników do Centrali firmy z pętli Górczyn i Junikowo

• Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi

Jeśli zainteresowała Cię oferta aplikuj za pomocą linku:

Wymagania

  • Przede wszystkim zaangażowania i motywacji do pracy

Zadania

  • Możliwość rozwoju, stabilnych warunków pracy