Numer referencyjny
1

Praktykant/ka w Dziale Prawnym

Oferta ważna do
2019-02-27
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Budimex S.A.
Jesteśmy jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - inicjatywy utworzonej w sierpniu 2010 r. skupiającej największych generalnych wykonawców w Polsce. Więcej informacji: www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

• płatną praktykę w pełnym wymiarze godzin w jednej z największych spółek budowlanych w Polsce;

• możliwość zdobycia doświadczenia i poznania kultury organizacyjnej spółki;

• przyjazną atmosferę pracy

• pokrycie kosztów lekarskich badań wstępnych i opiekę medyczną w Medicover

Wymagania

  • studia: prawo min. III rok
  • znajomość podstaw prawa cywilnego i KPC
  • doświadczenie na stanowisku paralegal

Zadania

  • przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem radców prawnych;
  • analiza orzecznictwa i literatury prawniczej na ww. potrzeby.