Numer referencyjny
108953/2019

Asystent Nauczyciela

Oferta ważna do
2019-02-18
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Kinga Skassa
Adres e-mail
office@tep.edu.pl
Telefon
+48696904687

Pracodawca

The English Playhouse Sp. z o.o.
Jesteśmy międzynarodowym, anglojęzycznym przedszkolem Warszawie działającym w trzech placówkach na Mokotowie i w Wilanowie. Zapraszamy do naszego zespołu pedagogicznego osoby z pasją i stworzone do pracy z dziećmi.

Międzynarodowe przedszkole w Warszawie, w Wilanowie i na Mokotowie zatrudni: Asystenta Nauczyciela osobę STWORZONĄ do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki asystenta:

• pomoc nauczycielowi w przeprowadzeniu zabaw i zajęć edukacyjnych,

• całodzienna opieka nad dziećmi ( spacery, pomoc w czynnościach toaletowych i przy jedzeniu, dbanie o porządek w sali).

Wymagania

  • • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • • odpowiedzialność, uśmiech, cierpliwość, punktualność, pozytywna energia i entuzjazm!

Zadania

  • • pracę w miłej atmosferze, kreatywnym i rozwijającym się zespole, w firmie z wysoką kulturą organizacyjną,
  • • zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę
  • • szkolenia,
  • • opiekę medyczną.