Numer referencyjny
RPS1009

Stażysta redakcji programu "Polska i Świat"

Oferta ważna do
2019-02-27
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Katarzyna Zgiep
Adres e-mail
staze@tvn.pl
Telefon
(22) 856 60 60

Pracodawca

TVN S.A.
TVN to telewizja i biznes. Nasza oferta pozwala na zdobycie doświadczenia w różnych kierunkach, zarówno w obszarze medialnym, jak i biznesowym. Odpowiadamy na potrzeby studentów i absolwentów większości kierunków studiów. Poszukujemy osób, które są proaktywne, odpowiedzialne, ambitne i nie boją się wyzwań. Liczymy na chęć rozwijania swoich umiejętności i poszerzania zdobytej wiedzy. Cenimy różnorodność i wysokie kompetencje komunikacyjne!

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ:

• zorientowaną w bieżącej polityce i najnowszej historii Polski

• posiadającą wiedzę nt. struktur rządowych, samorządowych oraz działania instytucji unijnych i międzynarodowych

• zainteresowaną bieżącymi wydarzeniami politycznymi, społecznymi i kulturalnymi

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/łaś „TAK”, czym prędzej aplikuj!

DZIĘKI NAM NAUCZYSZ SIĘ:

• jak pracować z mikrofonem i kamerą

• współpracy w zespole reporterskim

• wyszukiwania i weryfikowania informacji

• podstaw montażu

Wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2 będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Zadania

  • współtworzenie ciekawych materiałów reporterskich
  • montowanie materiałów filmowych
  • poszukiwanie i nagrywanie ekspertów
  • weryfikacja i opracowywanie informacji