Numer referencyjny
xxxxx

Praktyki w Agencji Promocji Regionu Andaluzji

Oferta ważna do
2019-02-22
Wysokość wynagrodzenia
bezpłatne
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Preferowane kierunki
Iberystyka

Pracodawca

Business Consulting Iwona Szybka
Business Consulting jest licencjonowaną agencją doradztwa personalnego, obecną na polskim rynku od 1999 roku oraz wyłącznym partnerem międzynarodowej sieci Cornerstone International Group w Polsce, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie doradztwa personalnego. Grupa jest obecna na 6 kontynentach tworząc sieć około 100 biur o zasięgu światowym. Nasz zespół tworzą konsultanci z wieloletnim doświadczeniem i specjalizacją w obsłudze poszczególnych sektorów rynkowych. Gwarantujemy profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta i kandydata. Rekrutujemy na stanowiska średniej i wyższej kadry menedżerskiej, wysokospecjalistyczne oraz administracyjne, dla firm zróżnicowanych sektorowo, reprezentujących różny kapitał i skalę działania, od małych i średnich przedsiębiorstw polskich, po międzynarodowe korporacje. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów rozpoczynających działalność na rynku polskim, rekrutując od pierwszego stanowiska zarządzającego, przez średnią kadrę menedżerską, po stanowiska specjalistyczne i asystenckie. Docierając do kandydatów stosujemy metodę poszukiwań bezpośrednich oraz metodę klasyczną - przy użyciu ogłoszeń i własnej, stale aktualizowanej bazy danych.

• możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach związanych ze wspieraniem hiszpańskich firm na rynku polskim, • kontakt z językiem hiszpańskim, w tym ze słownictwem gospodarczym, • elastyczne godziny pracy w ramach tygodnia, • pokrycie kosztów dojazdu na terenie Warszawy oraz uczestnictwo w lunchu firmowym, • praktyki są nieodpłatne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  oraz krótkiego listu motywacyjnego (oba dokumenty w języku polskim i hiszpańskim) na adres: rekrutacja@businessconsulting.com.pl

Będziemy odpowiadać jedynie na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

  • • dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz polskiego, • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Word, Excel, Outlook, • doświadczenie w redagowaniu tekstów, sprawozdań, raportów, • umiejętność analitycznego myślenia, • zainteresowanie tematyką gospodarczą, • znajomość mechanizmów portali społecznościowych (jako dodatkowy atut) oraz otwartość na pogłębianie wiedzy w tym zakresie, • inicjatywa i kreatywność, • rzetelność i dokładność, • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Zadania

  • • Pomoc w pracach biurowych, wsparcie dla Dyrektora i Asystentki Biura Promocji Gospodarczej • Tłumaczenia tekstów polskich na język hiszpański i hiszpańskich na język polski • Pomoc w obsłudze firm andaluzyjskich i polskich kontaktujących się z Biurem Promocji Gospodarczej • Wizyty studyjne na targach • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych z firmami hiszpańskimi i polskimi • Przygotowywanie tekstów na fanpage https://www.facebook.com/HiszpanskiwAndaluzji/