Numer referencyjny
TA-201901221040

ASYSTENT DS. REKRUTACJI

Oferta ważna do
2019-02-21
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent(ka) ds. rekrutacji. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie od lutego do listopada 2019. Termin nadsyłania dokumentów mija 4 lutego 2019 r. Miejsce pracy: Wrocław.

OFERUJEMY • Pracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę; • Elastyczne godziny pracy w wymiarze 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu (w tym w soboty); • Możliwość dołączenia do młodego, energicznego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą; • Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawym i dynamicznym środowisku.

ZGŁOSZENIA CV prosimy przesłać :  https://www.swps.pl/uczelnia/oferty-pracy/aktualne/130-wroclaw/18783-asystent-ds-rekrutacji

Wymagania

  • • Biegła znajomość języka polskiego; • Dobra znajomość języka angielskiego; • Dobra znajomość pakietu Ms Office; •Wysoka kultura osobista, dobrej organizacji pracy, zaangażowania; • Gotowość do pracy w soboty (zgodnie z ustalonym grafikiem).

Zadania

  • • Informowanie kandydatów o szczegółach oferty i procesu rekrutacyjnego na studia i kursy drogą mailową, telefoniczną i bezpośrednio; • Przyjmowanie zgłoszeń na studia i kursy; • Umawianie kandydatów na testy i rozmowy kwalifikacyjne; • Organizacja i archiwizacja dokumentacji związanej z rekrutacją; • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji; • Współpraca z jednostkami Uniwersytetu SWPS; • Organizacja i koordynacja wydarzeń marketingowych wspierających proces rekrutacji.