Numer referencyjny
108905/2019

Junior Account Executive

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Strict Minds
STRICT MINDS to agencja działająca w obszarze PR finansowego. Od ponad 15 lat specjalizuje się w relacjach inwestorskich, a jej drugim kluczowym filarem działalności są relacje z mediami. Skupia się na pracy dla podmiotów rynku kapitałowego lub tych, które do tego rynku aspirują. Dba o wizerunek w mediach i relacje z inwestorami instytucjonalnymi i indywidulnymi spółek już notowanych. Współpracuje z firmami działającymi w innowacyjnych sektorach takich jak gry video, nowe technologie, medycyna i media.

STRICT MINDS to agencja działająca w obszarze PR finansowego. Od ponad 15 lat specjalizuje się w relacjach inwestorskich, a jej drugim kluczowym filarem działalności są relacje z mediami. Skupia się na pracy dla podmiotów rynku kapitałowego lub tych, które do tego rynku aspirują. Dba o wizerunek w mediach i relacje z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi spółek już notowanych. Współpracuje z firmami działającymi w innowacyjnych sektorach takich jak gry video, nowe technologie, medycyna i media.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Junior Account Executive

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach dla klientów z branży gier, medialnej, nowych technologii, medycyny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji i rozwijania umiejętności;
  • Nowoczesny laptop oraz telefon służbowy;
  • Pracę w zgranym zespole
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pewność zatrudnienia w rzetelnej i stabilnej firmie działającej na rynku od ponad 15 lat;

Wymagania

  • • Znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie Excela i PowerPointa;
  • • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
  • • Znajomość mediów społecznościowych;
  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • • Swobodne posługiwanie się słowem pisanym;
  • • Umiejętność myślenia poza schematami i nietuzinkowe podejście do wyznaczonych zadań;
  • • Potrzeba bycia na bieżąco z najnowszymi trendami i chęć zapoznawania się z branżowymi nowościami;
  • • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność;
  • • Mile widziane zainteresowanie branżą gier wideo;

Zadania

  • • Realizacja strategii komunikacji dla klientów agencji;
  • • Bieżące wsparcie zespołu w realizacji projektów;
  • • Współpraca z klientami agencji;
  • • Bieżąca aktualizacja oraz tworzenie treści w ramach serwisów relacji inwestorskich;
  • • Prowadzenie i moderowanie profili agencji oraz jej klientów w mediach społecznościowych;
  • • Tworzenie i edytowanie treści w poszczególnych kanałach i raportowanie działań;