Numer referencyjny
RR/Cshark/19

- RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA - MIEJSCE PRACY WROCŁAW - PEŁNY WYMIAR GODZIN -

Oferta ważna do
2019-02-20
Wysokość wynagrodzenia
2500
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karolina Wolf
Adres e-mail
rekrutacja@cschark.com
Telefon
+48887733003

Pracodawca

Cshark
CSHARK specjalizuje się w dedykowanych rozwiązaniach programistycznych, doradztwie IT i outsourcingu. Działa w obszarach: • Industry 4.0 • Telematyka, systemy IoT dla przemysłu i branży wodnej • Big Data, predictive maintenance, zarządzanie danymi, przepływ danych, usprawnienie procesów • FinTech i RegTech, bankowość, ubezpieczenia, systemy płatności • Zarządzanie projektami, consulting, badania i rozwój w zakresie IT CSHARK inwestuje także w startupy i nowe technologie, co daje nam unikalne możliwości rozwoju oraz nowe, ciekawe projekty. Współpracuje z takimi firmami jak The Knights of Unity (mistrzami w obszarze game development, AR/ VR) oraz firmą Husarion (specjalistami z zakresie robotyki i IoT).

CSHARK rośnie w siłę – w związku udostępnieniem nowej przestrzeni na kolejnym poziomie naszej 5 piętrowej kamienicy, poszukujemy komunikatywnej i otwartej na ludzi osoby, która obejmie rolę recepcjonistki/ty. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pierwszym kontaktem i wizytówką firmy. Jej zadaniem będzie obsługa klientów firmy, zachowanie płynności informacji w firmie, dbałość o wizerunek miejsca pracy.

Wymagania

  • • Powitanie, przyjmowanie i kierowanie gości odwiedzających firmę do odpowiednich osób, salek
  • • Organizacja pracy recepcji
  • • Przyjmowanie/wysyłanie nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • • Opieka nad salkami spotkań
  • • Wsparcie administracyjne i organizacyjne dla wszystkich pracowników biura

Zadania

  • • Nie musisz mieć doświadczenia – wystarczy pozytywne nastawieniem, a reszty Cię nauczymy
  • • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie - poziom B1
  • • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • • Przyjazne nastawienie do otoczenie